Dzisiejsze Top 5 NFT Crypto Games

Dzisiejsze Top 5 NFT Crypto Games

Wartość rynku gier wideo w USA w 2020 roku szacowana jest na 60,4 mld USD. Wydatki konsumentów na gry wideo tylko w drugim kwartale w samych Stanach Zjednoczonych wyniosły 11,6 mld USD. Na takim rynku jak ten, konkurencja jest bardzo silna. Oto lista i przegląd 5 najlepszych obecnie gier kryptograficznych analizowanych przez Millennium Communications, obejmujących Bitcoin Compass wiele różnych stylów. Wszystkie wykorzystują popularny żeton niezagrożony (Non-Fungable Token) lub NFT jako integralną część każdej gry. Dzięki tym topowym wyborom, wybranym ze względu na łatwość obsługi, popularność, flary i potencjał wzrostu, każdy znajdzie coś dla siebie…

CryptoKitties

Od 2017 roku krajobraz gier kryptońskich zmienił się diametralnie. To właśnie wtedy szalony pośpiech CryptoKitties, pierwszej na świecie aplikacji do gier typu blockchain, zepchnął transakcje w sieci Ethereum na wyżyny czasu. Entuzjaści CryptoKitty chętnie kupowali, hodowali, sprzedawali i zbierali urocze, wirtualne i kryptograficznie, a także unikatowe pod względem estetycznym koty, zatykając sieć. Wysłali światu jasny i głośny komunikat: Niezniszczalne żetony (NFT) mają prawdziwą wartość pieniężną i mogą być również świetną zabawą.

2 grudnia 2017 roku „Genesis“, pierwszy i najdroższy CryptoKitty sprzedany za ETH 246,9255 – wówczas 117,712 USD – tego właśnie dnia. Zauważono również, że mogą one stanowić zobowiązanie w sieci typu blockchain. Niemal natychmiast po uruchomieniu CryptoKitty stały się tak popularne, że zwiększona aktywność w sieci spowalniała je do raczkowania. Liczba uczestników musiała zostać wstrzymana, więc 3 grudnia 2017 roku, aby pomóc spowolnić tempo, w jakim nabywcy dokonywali transakcji na hodowlę CryptoKitty w sieci, zespół projektantów CryptoKitties w Axiom Zen podwoił „opłatę za urodzenie“. (Wydawało się, że to pomoże.)

W rzeczywistości, popularność gry jest nadal tak wysoka, ze względu na jej klasyczny prestiż, łatwość obsługi i dobrze cuteness, że prowadzi naszą listę dzisiejszych Top 5 NFT Crypto Games. Z codziennym transferem 865, to nadal jest #1 według Etherscan dla NFTs.

Axie Infinity

Nasz drugi wybór, Axie Infinity, wyróżnia się śmiałym łączeniem elementów DeFi z NFT. Oparta na Ethereum gra Axie Infinity jest zdecentralizowaną, turową grą strategiczną z wpływami Pokemona i Tamagotchi, w której gracze rozmnażają, walczą i handlują stworami fantasy NFT zwanymi „Axies“. A teraz jako symbol zarządzania, AXS – Axie Infinifty Shard – jest dostępny (od 27 października 2020) na Binance. Gracze gry zostali również zrzuceni w powietrze jako nagroda za swój poprzedni udział. Żetony te dają posiadaczom prawo głosu przy podejmowaniu decyzji dotyczących platformy do gry.

Axie Infinity zajmuje 2. miejsce na opensea.io/rankings pod względem limitu rynkowego z imponującym 26,18% wzrostem w ciągu ostatnich 7 dni. Od momentu wprowadzenia na rynek, gra przyciągnęła ponad 7000 posiadaczy żetonów i ponad 4500 aktywnych uczestników rynku. Całkowity wolumen wynosi 16.412,5 w momencie pisania gry, a całkowity zegar aktywów w 192.067 roku, co jest popularną i unikalną opcją dla graczy.

Bogowie nietknięci

Gods Unchained jest grą TCG – Trading Cards Game – porównywalną do Hearthstone, w której gracze zarabiają pakiety kart, aby zbudować talię unikalnych rzadkich kart, wszystkich żetonów ERC-721. Dzięki gwiezdnemu zespołowi byłych inżynierów Google i Riot Games, kierowanemu przez Chrisa Clay’a, byłego dyrektora gry Magic: The Gathering Arena, Gods Unchained zebrał fundusze w wysokości 15 milionów dolarów, dzięki czemu stała się jedną z najlepszych gier w społeczności gier typu blockchain.

W przeciwieństwie do innych darmowych gier, Gods Unchained oferuje graczom pełne prawo własności do swoich przedmiotów w grze. Gra działa w różnych trybach, pozwalając na jedno- lub wieloosobowy format, a także obejmuje konkurencyjne cotygodniowe turnieje prowadzące do znacznych nagród. Łączne aktywa według OpenSea.io trafiły do 6 949 531 z imponującą liczbą 14 636 właścicieli. Grafika jest pięknie stworzona, a gra toczy się w szybkim tempie, co stanowi ekscytującą opcję dla graczy.

TerraVirtua

Nasz 4. pikieta to platforma kolekcjonerska na następnym poziomie, obejmująca urządzenia mobilne, AR i VR, oferująca wyjątkowe wrażenia towarzyskie, grę i kreatywność, napędzana i zabezpieczona przez łańcuch blokowy. Użytkownicy otrzymują swój własny portfel kryptograficzny Terra finansowany kartą kredytową i/lub połączony z kontem Metamask i finansowany z ETH. Platforma ta jest wyjątkowa ze względu na niemalże nieograniczone możliwości kolekcjonerów zasobów cyfrowych.