Jeśli Bitcoin przechodzi $14K, analitycy mówią inwestorom „Powinni spojrzeć na $20,000“ zamiast patrzeć wstecz.

Podczas gdy we wtorek ceny Bitcoinów osiągnęły rekordowy poziom w 2020 roku, kilku analityków twierdzi, że spodziewają się tylko kilku dodatkowych przeszkód, które przekroczą rekordowy poziom z 2017 roku (ATH). Na przykład, analityk rynkowy z Etoro, David Derhy, mówi, że oczekuje 20.000 dolarów zamiast 12.000 dolarów z powrotem.

  • Kilku inwestorów i popularnych analityków kryptokurwalutowych uważa, że Bitcoin (BTC) musi po prostu przekroczyć 14 tys. dolarów i wycofać się z tego regionu. We wtorek 2020 ATH w wysokości 13.684 dolarów jest po prostu nieśmiała w stosunku do zeszłorocznej ATH w wysokości 13.796 dolarów za bitcoin, która została osiągnięta 26 czerwca 2019 roku.
  • Makro strateg Raoul Pal powiedział we wtorek, że pozostały tylko dwa główne opory cenowe BTC. „Na wykresie Bitcoin’a pozostały dosłownie tylko dwa opory – 14.000$, a potem stary, wszechobecny haj za 20.000$“, powiedział Raoul Pal tweetując we wtorek.
  • „Spodziewam się nowych, wszechobecnych hajów najpóźniej na początku przyszłego roku.“
  • Starszy analityk rynkowy Etoro, Simon Peters, wyjaśnił w tym tygodniu w nocie inwestora, że „lęki przed bodźcami mogą podsycać ogień dla bitcoin.
  • „Możemy również zaobserwować wzrost inflacji, kolejny ważny aspekt spojrzenia Satoshi Nakamoto na nowoczesne gospodarki, który skłonił go/ją do stworzenia Bitcoinu“, napisał Peters. „Ciekawe, jak to wpłynie na korelację pomiędzy Bitcoin’em a rynkami akcji.“
  • Popularny analityk kryptoński dubbingowany „Light“ powiedział we wtorek swoim 25.000 zwolennikom Twittera. „Ruch powyżej $ 14k w najbliższym czasie jest zwiększenie prawdopodobieństwa“, „Światło“ dodał.
  • W tej samej uwadze inwestorów, analityk rynku z Etoro, David Derhy, szczegółowo, że ludzie powinni „spojrzeć na 20.000 dolarów zamiast z powrotem na 12.000 dolarów“.
  • „Bieżący bieg mógłby po prostu przepchnąć całą drogę do 14.000 dolarów“, napisał Derhy w tym tygodniu. „Jeśli tak jest, to następny poziom z technicznego i fundamentalnego punktu widzenia wyniósłby $20,000. Wraz ze zbliżającymi się w przyszłym miesiącu wyborami w Stanach Zjednoczonych, dalsze bodźce ekonomiczne ze strony rządu będą miały miejsce, nawet jeśli wielkość tego bodźca nadal będzie przedmiotem dyskusji. Jestem zdania, że nie zobaczymy jeszcze przez jakiś czas spadku poniżej 12 000 dolarów“.
  • Niedawno Vinny Lingham powiedział podobne słowa i nie spodziewa się, że cena spadnie poniżej 12 tys. dolarów w ciągu najbliższych 30 dni.
  • Tymczasem haszysz Bitcoin’s (BTC) odnotował 45% spadek w ciągu ostatnich trzech dni.