Napływ produktów Bitcoin rośnie wraz ze spadkiem wartości Gold’s.

Napływ produktów Bitcoin wzrósł do drugiego co do wielkości poziomu w zeszłym tygodniu
Do Bitcoina wpłynęło ponad 400 milionów dolarów, podczas gdy miliardy pozostały złote w tym samym okresie.
Ostatni raport rynkowy CoinShares poinformował, że w ciągu ostatniego tygodnia do produktów i funduszy Bitcoin wpłynęła znaczna ilość środków. W tym samym okresie nastąpił znaczny odpływ środków w produktach inwestycyjnych związanych ze złotem. Nie wiadomo, czy inwestorzy zwracają się w stronę kryptorej waluty. Warto jednak zauważyć, że roczne napływy produktów złota są wciąż wyższe.

Tygodniowe napływy w produktach Bitcoin
Jak donosi CoinShares, około 429 milionów dolarów od inwestorów instytucjonalnych napłynęło do produktów i funduszy Bitcoin Rush w ciągu ostatnich siedmiu dni, co stanowi drugi co do wielkości napływu w ciągu tygodnia. Najwyższy rekord przyszedł trzy tygodnie temu, na 468 milionów dolarów, gdy krypto waluta ogromnie wzrosła, aby umieścić większość adresów w stanie zysku. W czasie pisania, wiodącą walutą cyfrową jest handel na Coinmarketcap na poziomie 19.181 dolarów.

RelatedPosts .

  • MicroStrategy w celu podniesienia rezerwy Bitcoinów z ofertą papierów wartościowych o wartości 400 mln USD
  • Przewidywanie ceny Bitcoinów: w stałym pościgu za 20.000$
  • Bitrex, aby umożliwić handel akcjami z Bitcoin, Tether
  • Czy zwiększone przyjęcie DeFi sprawi, że Bitcoin ponownie skalibruje swoją stałą objętość 21M?

Rozbijając cotygodniowy napływ, CoinShares poinformował, że Grayscale Investments sam zyskał 336,3 mln dolarów od inwestorów instytucjonalnych na jego Bitcoin Trust funduszu. Rozwój podniósł aktywa firmy pod zarządzaniem (AUM) do ponad 12,4 mld dolarów. Od tego roku firma zyskała podobno 4,3 miliarda dolarów. Tymczasem AUM w branży wzrosło z zaledwie 2,57 miliarda dolarów w ubiegłym roku do 15 miliardów dolarów od tego roku.

Rozwój ten wskazuje na silny i rosnący poziom zainteresowania Bitcoinem wśród instytucji, według Jamesa Butterfill’a z CoinShares, który dodał, że „jesteśmy tylko na krawędzi instytucjonalnej adopcji“.

Tygodniowy odpływ złota spada
Podczas gdy krypto waluta zyskała więcej wpływów w ciągu ostatniego tygodnia, złoto od miesiąca obserwuje masowe odpływy o wartości 9,2 mld dolarów. W tym okresie, produkty Bitcoin zyskały około 1,4 miliarda dolarów. Wciąż jednak warto zauważyć, że roczny napływ złota jest wciąż wyższy (45,7 mld dolarów) w porównaniu z kryptokur walutą.